School- en volksfeest Lievelde: 26, 27 en 28 mei 2018.

Uitslagen 2017

 

Kinderspelen

1 De Roze Pindakaas 450 punten
2 De Kuukens 430 punten
3 De Krokies 400 punten

Jeugdvogelschieten

Meisjes

Doris Reinders staart
Floor Reinders beide vleugels
Kris Demkes kop
Anouk te Brake romp, KONIGIN

168 schoten

Jongens

Duncan ter Bogt staart
Job Buesink vleugel
Miro Tanck vleugel
Dave Ressing kop
Ido Ressing romp, KONING

54 schoten


Wolcorso

Jeugd

Start nr Groep Titel Totaal punten
1 Danique te Marveld, Sterre Wolterinck, Floor Reinders Panda’s in Lievelde        792
2 Lot te Woerd, Maura Elfrink, Eline Spexgoor, Nina Eeftink, Niké Mensink Knibbel, knabbel, knuisje        753
3 Sem te Woerd, Koen Bleumink, Guus te Brake, Job Buesink Laat je niet kisten……        743
4 Floris Ikink, Kjeld Nijhof Van oud naar nieuw        729
5 Cis Arink, Meike Hallers,Jan Ressing, Stijn Arink, Nora Nijhof, Amber Kamperman, Tijn Papen Emotie-auto        706
6 Doris Reinders, Maud Arink, Fleur klein Gunnewiek, Loes Demkes Terug in de tijd        703
7 Jikke Wopereis, Eva Bleumink, Jaydie van der Zee Wij zijn online        688
8 Teun Hulshof, Jelmer Banning, Joep te Poele TEAM MAX VERSTAPPEN        669
9 Merel Weenink, Boet Leemreize, Noor Papen Smiley        665

Themawagens

Plaats Groep TOTAAL
1 Um de Molle 1.304
2 Knudde 1.229
3 D'n Esch 1.227


Zeepkistenrace

Heanig an klasse (7 t/m 12 jaar)

ROL&DOL Start Groep Titel
PLAATS nr.    
1 4 Cis Arink, Meike Hallers,Jan Ressing, Stijn Arink, Nora Nijhof, Amber Kamperman, Tijn Papen Emotie-wagen
2 6 Sem te Woerd, Koen Bleumink, Guus te Brake, Job Buesink Laat je niet kisten
3 1 Teun Hulshof, Jelmer Banning, Joep te Poele TEAM MAX VERSTAPPEN

 

Schans Start Groep Titel
  nr.    
PLAATS      
1 2 Bart Wopereis; Bink Beusink; Teun Roerdink; Pepijn te Brake New Kids Turbo
2 6 Sem te Woerd, Koen Bleumink, Guus te Brake, Job Buesink Laat je niet kisten
3 4 Cis Arink, Meike Hallers,Jan Ressing, Stijn Arink, Nora Nijhof, Amber Kamperman, Tijn Papen Emotie-wagen

Originaliteitsprijs

Teun Hulshof, Jelmer Banning, Joep te Poele TEAM MAX VERSTAPPEN

Pechprijs

Daan Reinders; Jasper Wopereis; Lasse Hallers Triple XXX

Zeepkisten MASTER Team

Sem te Woerd, Koen Bleumink, Guus te Brake, Job Buesink Laat je niet kisten

Strepenjagers (vanaf 13 jaar)

ROL&DOL Start Groep Titel
PLAATS nr.    
1 29 Boet Ten Have, Nick Taken, Berend Goossens, Koen Hermanns LEO-Lomp En Onbenullig
2 47 Toon Waalder, Niek Leemreize, Rob Hulshof, Bart klein Gebbink Thunderbirds 2.0
3 42 Roel Hartemink, Teun Stevens, Thomas Elfrink, Nick Sessink Knudde 2.0
Schans Start Groep Titel
  nr.    
PLAATS      
1 36 Stefan Beerten, Edwin Geessink, Cas Arink, Bengt Ponds De Brute Pilsridders 1.0 (Tegendroads)
2 32 Frank Adema, Jeppe Vos, Roel Stevens, Ruben Sturris De Brute Pilsridders 2 (Tegendroads)
3 27 Remco klein Gunnewiek, Teun Weenink, Thijs Gotink, Bjorn Bleumink, Joost klein Tank Alle deelnemers naar de Barbier

Originaliteitsprijs

Mats Weenink; Christian Leurink; Maarten Wopereis De Tankers

Pechprijs

Joost Grijsen, Tjerk te Vaarwerk, Gijs Harbers, Mark klein Gunnewiek, Rowan Weenink, Johannes Weenink, Wout Dusseldorp, Maarten Bleumink, Tjerk te Vaarwerk

Caravan 1.0 en 2.0

Zeepkisten MASTER Team

Bram Gotink, Bennie Oosterholt, Tim klein Tank, André Gotink, Hugo klein Tank HOUT IS GOUD!


Vogelschieten

Dames

60 deelnemers
201 schoten
Carola Bleumink vleugel
Mariette Elferink                              vleugel
Tiny Klein Avink romp, staart, kop KONINGIN

Heren

133 deelnemers 389 schoten
Robin Kamperman vleugel
Bastiaan te Poele kop
Andres Klein Gunnewiek vleugel
Tim Weenink romp, staart KONING

Laat een reactie achter

terug naar boven